zapojení sluchátek philips

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  zapojení sluchátek philips

  ahoj všichni, prosím o sdělení, jak zapojit sluchátka s konektorem 6,3, když má starší televize jenom výstup SCART? a k další lcd televizi sencor, která má zase jen cinch....děkuji všem , kteří nejsou tak blbí jako já :)

  Anonym
  Re: zapojení sluchátek philips

  U starší televize bych se bál, že ten scart bude jenom vstup. Jinak existují redukce. :) a to z scart na cinch (a dá se na té redukci i přepínat tv out/tv in) a z cinch redukce na jack 3,5 a z jack 3,5 na 6,35. Stačí dojít do elektra s tímto problémem a oni vám poradí. Nebo kouknout na nějaký eshop a na video/audio kabely, popř. redukce a koupit si ty správný. Pokud ty konektrory na televizích nejsou jen vstupy, tak by to teoreticky mělo jít celkem snadno.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  informa_e:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.