TV Sharp LC-32AD5E vstupy HDMI

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Anonym
  TV Sharp LC-32AD5E vstupy HDMI

  Tato TV má 2 vstupy HDMI a najednou z ničeho nic začaly oba nějak zlobit. Na jednom se obraz rozdělí na 2 části, v horní části jsou asi 2/3 obrazu, ve spodní asi 1/3. Na tom druhém vstupu obraz neustále létá. Předtím to jelo v pohodě. Nevíte někdo, co se mohlo přihodit?

  hdmi vstupy závada
  HDMI vstupy odchází obecně docela často, ať už mechanicky, ale častěji deska s obvody, která je má na starosti. Pokud zlobí řídící čip pro kontrolu HDMI, je to marné, mění se celá deska. S drobnější závadou elektroniky kolem může pomoci odborník.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  elektr_nika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.