Prtopojení mezi TV a DVD

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Prtopojení mezi TV a DVD

  Chtel bych si vybrat telku ke svýmu DVD, které dokáže přepínat i na TV, resp dokáže přepínat jednotlivé programy. Podle čeho poznám že to TV umí? Nebo je to standard u všech současných TV, který je "jen" o nejakým kabelu k propojení těchto dvou zařízení? V celku je mi jedno jestli to bude plazma nebo LCD. Díky za postřehy.

  Anonym
  Re: Prtopojení mezi TV a DVD

  Některé TV měly dálkové ovládání s tlačítky i pro přehráváč stejné značky, ale kompatibilita byla spíše náhodná. Co dnes "frčí" je synchro propojení TV a přehrávače přes HDMI kabel - třeba u Panasonic Viera link - pak stačí jeden ovladač, u SONY to je BRAVIA Sync. u Smasungu Anynet+, Philips - Easy Link, LG - Simplink. Ale Nejjednodušší je asi si koupit nové univerzální programovatelné dálkové ovládání a používat ho na všechno, třeba i na HIFI nebo PC.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  _beceda:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?