Prtopojení mezi TV a DVD

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Prtopojení mezi TV a DVD

  Chtel bych si vybrat telku ke svýmu DVD, které dokáže přepínat i na TV, resp dokáže přepínat jednotlivé programy. Podle čeho poznám že to TV umí? Nebo je to standard u všech současných TV, který je "jen" o nejakým kabelu k propojení těchto dvou zařízení? V celku je mi jedno jestli to bude plazma nebo LCD. Díky za postřehy.

  Anonym
  Re: Prtopojení mezi TV a DVD

  Některé TV měly dálkové ovládání s tlačítky i pro přehráváč stejné značky, ale kompatibilita byla spíše náhodná. Co dnes "frčí" je synchro propojení TV a přehrávače přes HDMI kabel - třeba u Panasonic Viera link - pak stačí jeden ovladač, u SONY to je BRAVIA Sync. u Smasungu Anynet+, Philips - Easy Link, LG - Simplink. Ale Nejjednodušší je asi si koupit nové univerzální programovatelné dálkové ovládání a používat ho na všechno, třeba i na HIFI nebo PC.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  komuni_ace:
 • Poradna

 • Tipy na výhodný nákup


  běžná cena: 6 900 Kč


  výhodná koupě: 3 500 Kč


 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.