Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H

  Zdravím, prosil bych o radu při výběru LCD. Váhám mezi těmito dvěma modely. Jsem limitován prostoram v polici a tyto dvě jsou jedinné 32" LCD,které se vlezou pod 80cm šířky,proto jsem výběr zúžil na tyto modely. Chtěl bych 100hz atd... Takže proto tyto dva modely. Panasonic byl pro mě kdysi "prestižnější značka",co se kvality týče,tak nevím jestli to platí i doposud a jestli těch skoro 6tis korun navíc oproti Philipsu je opravdu adekvátních a podmíněno kvalitou,funkčností atd... Díky za všechny rady.

  Anonym
  Re: Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H

  Recenze na Philips: http://www.digizone.cz/clanky/philips-32pfl8404h-ambilight-forever/

  Jinak Panasonic je možná o něco lepší výrobce, ale Philips také není vůbec špatný. Velký rozdíl v ceně podle mě koupi Panasonicu hatí...

  Anonym
  Re: Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H

  pri vyberu tv urcite zajit do elektra a prohlidnout si ty modely mezi, kteryma se rozhoduju. osobne radim panasonic - philips me vubec svym obrazem nenadchl ve srovnani s tv ve stejne cenove kategorii (napr LG atd) navic u philipsu se casto stavalo, ze sli pripojit pres hdmi jenom svym kabelem od philipsu za 1000kc a vejs kdezto osatatni znacky i jinyma kabelama, ake rikam - vyber tv je tak moc subjektivni vec ze jedina dobra rada je - elektro - PROHLIDNOUT OZKOUSET

  Re: Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H

  Kontrastní poměr u PHILIPSU menší , PIP, PAP,PAT taky ne , DV-I vstup taky ne , Slot na pam. karty taky ne nemá to ani satelit jako panák . To jsou zhruba ty rozdíly Panasonic - Philips i ta cena odpovídá a je v pořádku .

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  elektroni_a:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?