Jakou novou televizi ??

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Jakou novou televizi ??

  Dobrý den.

  Mám televizi starší OVP ( uvažuji o nové televizi ) , 100Hz digitální snímání, formát obrazovky 16:9 a formát lze přepínat, funkce PIP ( obraz v obraze ), EURO-AV konektory 2x.

  K televizi mám napojen satelit přes Scart a do druhého Scartu mám napojen další satelit pro nahrávání jiného programu než na který se dívám. A protože se mi tyto funkce líbí a dost jej využívám, tak bych tyto základní funkce měl u nové televize LCD nebo LED. A dále české menu v EPG vysílání. . Úhlopříčka by mohla být kolem 80cm. Prosím o případnou radu, jaká televize by toto v základě splňovala.

  Hlavně mi jde o to aby nová televize měla 2x standartní Scart, abych tam mohl připojit satelit na který se dívám a zároveň satelit z kterého nahrávám jiný program než na který se dívám, jako u současné televize.

  Nebo nějakou, kde toto zapojení by bylo možné.

  Děkuji.

  Hezký den.

  Hraba

  Re: Jakou novou televizi ??

  Hlavní novinkou v televizorech, je to smart tv, nebudu psát hodně o нововведениях v této oblasti. Naprosto spokojen vám tyto modely: [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/sony-55-bravia-kdl-55w756c/]S..., [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/samsung-40-ue40ju6572/]Samsun..., [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/35046450/]LG[/url], [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/35046754/]Philips[/url], [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/35046131/]Panasonic[/url].
  Seznamte se s jejich funkce a sami rozumět.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  komunika_e:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.