video kamera na pro natáčení jógy

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Anonym
  video kamera na pro natáčení jógy

  Dobrý den,

  jsem začátečník a potřeboval bych poradit jakou video kameru koupit pro natáčení instruktážních videí jógy, která budou k dispozici online. Natáčení bude v interiéru i exteriéru, na videu bude většinou jeden člověk, max malá skupinka lidí. Cena cca do 15 tis. kč. Chtěl bych aby měla videa dobré rozlišení i zvuk. Moc děkuji za radu Petr

  Anonym
  Dobrý den. Na Váš dotaz

  Dobrý den. Na Váš dotaz neexistuje nejspíše žádná jednoznačná odpověď či doporučení. Vhodných přístrojů se určitě najde velmi mnoho. Já doporučím jen to, aby vytipovaný přístroj měl pokud možno možnost nastavovat ručně všechny důležité parametry. Tedy clonu, čas, vyvážení bílé a možnost ostřit ručně. Snímací čip může být menší a hloubka ostrosti tedy větší, aby pokryla bezpečně i širší záběr, který má být právě zaostřený. K produkování online videa bude asi zapotřebí více zařízení. V tom se ale necítím být natolik kovaný, abych si troufal radit. Nezapomeňte na to, že většina fotoaparátů, které video dokáží natáčet ve vysoké kvalitě pojmou maximálně cca 30 minut videa, pak se vypnou a záznam se musí spustit znovu. Neomezeným natáčením jsou obdařeny přístroje vyšší cenové kategorie. Pátrejte tedy, nebo si nechte poradit někde na fórech, kde se oborem natáčení zabývají. Mnoho štěstí ve výběru.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  kapalin_:
 • Poradna

 • Tipy na výhodný nákup


  běžná cena: 11 499 Kč


  výhodná koupě: 7 752 Kč


 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.