Panasonic HC-X920EP

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Panasonic HC-X920EP

  Mám Nokia lumia 1020 a ako amatér si s ňou natáčam rodinné Full HD videá vo formáte MP4. Kamera Panasonic HC-X920EP ako aj iné, čo som sa dočítal nahrávajú video vo formáte AVCHD alebo iFrame. (Vývoj a pokrok sa nedá zastaviť). Vysvetlite mi prosím iFrame to je klasický formát MP4 ? Ak sa nahrá video vo formáte iFrame, musí sa ešte konvertovať do klasického MP4, pretože v tomto formáte som doteraz robil, prehrával na PC alebo v TV.
  Vďaka za odpoveď

  Re: Panasonic HC-X920EP

  Ešte doplňam moju otázku - stiahol som z popisu kamery
  prakticky sa mi jedná o toto:
  Formát nahrávání [AVCHD] AVCHD neprokládaný/[iFrame / MP4] MP4
  Kompresní metoda MPEG-4 AVC/H.264

  Vďaka

  Re: Panasonic HC-X920EP

  Dobrý den. Při použití iFrame módu, se každý snímek videa (25 nebo 50 statických snímků za vteřinu) dopočítává celý jeho obsah. V AVCHD se dopočítává celý jen každý Xstý snímek a mezi nimi se dopočítává jen část obrazu, která se výrazně liší od posledního celého dopočítávaného snímku. S iFrame zázname nemá NLE střižna tolik práce, protože je každý snímek dopočítán celý. Je to pouze velmi stručný popis. Problematika je ve skutečnosti velmi obsáhlá, ale je zbytečné se tím jako pouhý uživatel zbytečně zabývat. Pro názornost: https://www.google.cz/search?q=intra+frame&biw=1824&bih=873&tbm=isch&img...

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  _lektronika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.