MagiCam S70 vs. GoPro HERO 3

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  MagiCam S70 vs. GoPro HERO 3

  Zdravím, rozhoduji se mezi dvěma kamerami: MagiCam S70 a GoPro HERO 3. Poradíte mi s výběrem? V kamerách se až tak nevyznám.

  Pro GoPro zatím hraje toto:
  - osvědčená značka
  - dobré minulé zkušenosti

  Pro MagiCam hraje toto:
  - spousta výbavy
  - dobrý web: [url]http://www.magicam.cz/obsah-baleni-aee-magicam-s70/aee-magicam-s70-akcni...
  - lepší cena

  Zase je to ale neznámá značka, a nevím proto, jestli do ní jít. Nejde mi o ní nic pořádně vygooglit. Nemáte s ní někdo nějaké zkušenosti? :) díky za všechny reakce!

  Re: MagiCam S70 vs. GoPro HERO 3

  Tak já ti rozhodně doporučuji MagiCam. S GoPro jsem neměla úplně dobré zkušenosti co se týče natáčení ve tmě. MagiCam to zvládla o dost lépe - navíc je levnější, má více vybavení a pár zajímavých funkcí typu vlastní videotimelapse. Rozhodně za mě do S70!

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  teplot_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.