Kamera na prezentace

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Kamera na prezentace

  Zdravím,

  potřeboval bych si pořídit kameru na natáčení prezentací s možností externího mikrofonu. Takže asi nebudu potřebovat žádný našlapaný model. Jen mi jde o dobrý zvuk videa a žádný holywoodský trhák točit nebudu. Poradil by mi někdo, nějaký model cena v rozmezí cca 10 -20 000. Díky moc. V kamerách se moc nevyznám, tak si raději nechám poradit. Děkuji.

  Re: Kamera na prezentace

  Kamer, které Vás dokáží uspokojit, najdete bezesporu mnoho. Já mohu doporučit kamery firem Sony a Panasonic. Záleží i na tom, zda chcete hledáček, nebo Vám stačí jen s LCD panelem. Pátrejte v technických parametrech a určitě nějakou vhodnou objevíte. Asi Vám bude stačit, dnes běžné Full HD 1920 x 1080p. Ať již jedna nebo druhá firma, má kamery s kvalitním zvukem i obrazem.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  _lektronika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.