kamera na natáčení v pohybu

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  kamera na natáčení v pohybu

  Dobrý den, chci si nechat poradit jakou kameru by jste mi doporučili na natáčení videa v pohybu tak aby byl záznam co nejméně "rozstřesený". Děkuji za typy. ps: mám něco kolem 40 tis.

  Re: kamera na natáčení v pohybu

  Na Vaší otázku není snadná odpověď. Konečně, finální rozhodnutí zůstane vždy jen na Vás samotném. Nemohu tu zapřít, že nejsem žádný mimořádný expert. Můj názor je takový. Záleží na tom jakou značku preferujete. Určitě bych doporučil kameru Full HD 50p. Měla by mít možnost ručního ostření a také - to je velmi důležité - možnost ručního nastavení expozice, tj. času a clony. Když budete chtít natáčet dynamické scény, je třeba používat co nejvyšší možné, tedy nejkratší nastavení závěrky kamery. K tomu je třeba světelný objektiv - f1,8 a méně. http://cs.wikipedia.org/wiki/Clona , http://cs.wikipedia.org/wiki/Expozi%C4%8Dn%C3%AD_%C4%8Das Tady dva odkazy na definice. Čím větší díra v objektivu, tím více světla dopadá na snímací čip a závěrka se může nastavit na kratší čas. potom bude výsledný obraz plynulejší a Vy snad spokojenější. Na případný další nebo upřesňující dotaz rád odpovím.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  tepl_ta:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.