Genius SP-HF 1250X

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Anonym
  Genius SP-HF 1250X

  Prosím o radu.Přestala mi hrát bedna se zesilovačem.Levá hraje a reaguje normálně.Poradí mi někdo,v čem by mohl být problém?

  Upravoval jste předtím ty
  Upravoval jste předtím ty bedny? Například dle našeho návodu tady na našem webu? V každém případě, důvodů může být několik a laik to neopraví. Někde nějaký kontakt, zdroj, něco na hlavní desce se zesilovačem v bedně, nebo na desce s předzesilovačem na desce za čudlíky. Ale pokud tomu nehovíte, tak byste je možná ještě i byl schopen prodat jako nefunkční, protože to byly solidní PC k počítači a někdo si je třeba opraví. Nebo zcela vymění zesilovač v nich...

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  mami_ka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.