IP adresa

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  IP adresa

  ahoj, víte někdo jestli se dá zjistit podle došlého mailu, kdo ho napsal? Myslím, že se dá zjistit IP adresa PC, ale zjistím i jméno, nebo odkud byl email poslán? Dceři je vyhrožováno, proto se ptám....děkuji za odpovědi

  Re: IP adresa

  Jméno i mailová adresa odesílatele se dá libovolně zvolit a takový škůdce tyto údaje jistě zfalšuje.

  Pokud byla zpráva odeslána z mailového klienta (např. Outlooku), tak lze většinou zjistit, z jaké IP adresy byla zpráva odeslána - nebo podle poskytovatele a podobně alespoň přibližně odhadnout, z jakého místa byla odeslána.
  Při odeslání z webmailu by tam IP adresa internetového připojení, ze kterého byl mail odeslán, měla být také.

  IP adresu a další informace zjistíte, když si u doručeného mailu zobrazíte položku "Zdroj zprávy". Zjištěnou IP adresu můžete vložit například sem:
  http://cqcounter.com/whois/

  Pokud ale škůdce používá nějaký anonymizér (anonymní proxy), tak to může být nezjistitelné.

  Informace ve "zdroji zprávy" jsou ale pro laika dost nepřehledné. Nejjednodušší je poprosit o pomoc nějakého známého "ajťáka".

  janebaker
  Re: IP address

  This SRT caption player knows, so the bug is somewhere else ...
  https://fivenightsat-freddys.com

  lemurhire
  IP address

  IP protokol byl původně vyvinut pro potřeby komunikace v Internetu. IP adresa musí být v dané síti jednoznačná , avšak lze používat NAT a privátní IP adresy. https://dinosaur-game.io

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  televi_e:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.