MCEBuddy (zpracování TV záznamů)

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  MCEBuddy (zpracování TV záznamů)

  [b]Plugin[/b]: plug-in
  [b]Download[/b]: http://mcebuddy.com/
  [b]Licence[/b]: freeware

  [b]Funkce[/b]:

  Utilita, která po nakonfigurování na pozadí automaticky převádí všechny nahrané TV pořady z nativního formátu MCE do jiného - kompatibilního a zabírajícího méně prostoru (například DivX, h.264). Služba umí i vystříhnout reklamy.

  [attachment=0]mcebuddy.jpg[/attachment]

  Re: MCEBuddy (zpracování TV záznamů)

  Trošku pomalejší ale velmi slušný program. Je dobré si nainsatlovat jejich doporučené kodeky. Bohužel mi stolní přehrávač nechce akceptovat zvukový formát u divx. Nevíte někdo radu. ;)

  Re: MCEBuddy (zpracování TV záznamů)

  Stolní přehrávadlo mi jakš takž přehrává pouze XviD

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  a_eceda:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.