Digicorder HD S2

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Anonym
  Digicorder HD S2

  Jaký je váš názor na Technisat Digicorder HD S2?

  re: Digicorder

  No, co k tomu říct :) Jak je u Technisatu zvykem, je to drahý, až by se chtělo říct předražený přístroj. Nicméně funkcionalita se jeví jako vynikající. Záleží na vás, zda se vám chce tolik investovat. Za 18 000 Kč by mohlo být velice slušné HTPC s vícero tunery...

  Coppy
  LAN

  Zdravím,neporadil by mi někdo jak nastavit síť... chtěl bych disk vidět v síti..nevím jak a co nastavit na přístroji i na počítači... děkuji

  Zden
  LAN

  Na zasíťování přístroje se teprve chystám tak zatím nevím. Jak to chceš připojit? Přímí kabel do PC?

  kmozis
  Re: LAN

  V síti ho neuvidíš, uvidíš ho pouze se speciálním softwarem Mediaport, který si musíš stáhnout na stránkách Technisatu a nainstalovat do PC...

  Zden
  V nastavení satelitu

  V nastavení satelitu (výstupní rozlišení hdmi) na AUTOMATICKY a po připojení LCD Samsung LE37M87BD se zobrazí hláška NEPODPOROVANÝ REŽIM. Nastavení na 1080i funguje.

  duml
  Re: V nastavení satelitu

  Mám tu samou sestavu už odledna,fungujebezvadně,jsem z možnosti obrazu v HD nadšený.
  Měl bych zájem o výměnu zkušeností,aspoň přes mail, nebo i telefon ,jsem důchodce,parabolu mám 80 s motorem ,jsem běným uživatelem PC a Internetu.Dušan

  Zden
  Re: Digicorder HD S2

  Připojil jsem přístroj do sítě. Vidím PC v síti ale nejde mi se na něj podívat chce to jméno uživatele a asi heslo. Co mám nastavit ve win7?
  Media port mi nechce převést nahrávky na mpeg ani DVD co s tím?

  Kozousch
  Anonymous logon

  V oprávněních složky, kterou chcete zpřístupnit, přidejte "uživatele" s názvem "Anonymous logon":
  http://technet.microsoft.com/cs-cz/library/cc772211.aspx

  Postup je zde:
  http://technet.microsoft.com/cs-cz/library/cc772211.aspx#BKMK_AllowAnony...

  S Media Portem poradit neumím ...

  Zden
  Re: Anonymous logon

  Díky, vyzkouším.

  Zden
  Re: Anonymous logon

  Ještě doaz, po mastavení anonymního přístupu ke složce ke které chci přistupovat ze satelitu nebude potřeba zadávat uživatele a heslo v satelitu?

  Kozousch
  Re: Anonymous logon

  Pokud se "Anonymous logon" podaří nastavit správně, tab by měl přístup fungovat bez požadavku zadávání jména a hesla.

  Lze to snadno ověřit tak, že do té složky zkusíte "vlézt" z jiného počítače - pokud tedy máte doma víc počítačů ve vlastní lokální síti. Musíte být ale na tom druhém počítači přihlášený pod jiným jménem a/nebo heslem, než jaké máte nastaveny na počítači s nasdílenou složkou. Když budete mít na obou počítačích shodná jména a hesla, tak sice přístup bude fungovat, ale neověříte tím funkčnost přístupu přes "Anonymous logon"

  Zden
  Re: Anonymous logon

  Díky za rady. Nastal problém, nyní satelit nevidí PC. Změnil jsem připojení. Pc mám připojeno přes switch a pak přes nanostation (router) ven do internetu, satelit jsem připojil do swich také. Používám win7.

  Zden
  Re: Anonymous logon

  Tak satelit PC už vidí ale stále chce heslo.

  Kozousch
  Re: Anonymous logon

  Prošel jsem manuál, ale v něm o konfiguraci sítě nic není:
  http://www.technisat-daun-fs.de/downloads/man/1563.pdf

  Prošel jsem tohle fórum, ale o možnosti zadat do satelitu síťové jméno a heslo tam nic není:
  http://forum.digitalfernsehen.de/forum/technisat/222047-digicorder-hd-s2...
  Ale našel jsem tam zmínku o chybách ve firmware a nutnosti ho aktualizovat a dále, že satelit se k síti přihlašuje pod uživatelským heslem host a bez hesla. Na PC s nasdíleným diskem tedy musí být povolen účet host a tomuto účtu přiřazena příslušná práva přístupu do nasdílené složky, nebo to řešit přes již zmíněný "Anonymous logon", který při správném nastavení povolí přístup do složky pod libovolným uživatelským jménem a heslem nebo i bez zadání jména a hesla.

  Tento satelit ale nevlastním a nemám na žádném PC Windows 7, takže nemůžu poradit přesně, co kde zakliknout. Ve Windows 2000 a XP se pro povolení anonymního nebo host přístupu musí také nastavit příslušné položky v ovládacím panelu Místní nastavení zabezpečení - Přiřazení uživatelských práv

  Zden
  Re: Anonymous logon

  Díky za rady, zkouším co se dá, ale stále po mě vyžaduje uživatele a heslo. Při nastavování Anonymous logon (win7) jsem nenšel OBEJÍT KŘÍŽOVOU KONTROLU. Ještě zkusím vrátit přístroj do firemního nastavení.

  Kozousch
  Re: Anonymous logon

  Nemáte možnost zkoušet ten přístup z jiného počítače, jak už jsem psal? Takhle se totiž nedá jednoznačně říct, jestli je chyba v nastavení satelitu, nebo v nastavení Win 7. Když to rozchodíte z jiného počítače, mělo by to pak chodit i ze satelitu.

  Zden
  Re: Anonymous logon

  S největší pravděpodobností je chyba ve firmware Technisatu. V současné době se nejspíš nedá tento přístroj přes LAN připojit k počítači s Win7.

  Kozousch
  Re: Anonymous logon

  Pokud chcete přistupovat na disk "vzdáleného" počítače (ve vašem případě ten s Windows 7), tak k tomu musíte mít oprávnění, a je úplně jedno, jaký je na něm operační systém. Jsou dvě možnosti:

  1) musíte znát jméno a heslo účtu, který má oprávnění k přístupu na nasdílený disk, složku, tiskárnu či jiný libovolný prostředek. Technistat zadat jméno a heslo neumožňuje, takže tudy cesta nevede.

  2) Na "vzdáleném" počítači musí být povolen anonymní přístup tam, kam se chcete dostat (disk, složka, ...). Dokud to nenastavíte, máte smůlu. Podle mě to možné je a je to jen o tom nastavit to správně a ověřit to tak, že místo z Technisatu se pokusíte "vlézt" na ten počítač s Windows 7 z jiného počítače, kde budete přihlášen pod jiným účtem.

  Dokud nebude ověřené, že anonymní přístup máte ve Windows 7 nastavený správně, tak se nehneme z místa. Ale vzdát to s konstatováním, že to nejde, samozřejmě můžete ...

  Zden
  Re: Anonymous logon

  Můj přijímač právě vyžaduje zadání uživatele a hesla (pomocí šipek vybíráte písmena či číslice). Na PC(win7) jsem založil nový účet např. SAT s heslem sat. K nasdílené složce jsem přidal uživatele SAT práva čtení/zápis. Po vložení uživatele SAT a hesla sat v satelitu, satelit vyhodí hlášku špatný uživatel nebo špatné heslo. Na CSSF to řeším také a tam je kolega co přešel z XP na WIN7 a má stejný problém.

  Zden
  Re: Digicorder HD S2

  Umí a pokud ano tak jaké formáty videa lze přehrát přez USB ši LAN?

  Anonym
  Re: Digicorder HD S2

  tak se mi to povedlo!!! Mam Win 7 a komunikace pc a set top boxu funguje bez nejmensich problemu, pouzil jsem program technisat mediaport

  Anonym
  Re: Digicorder HD S2

  nevíte, kde lze ten mediaport stáhnout? prošel jsem celý internet a nic. Za odkaz moc děkuji. Když ho zašlete i na můj mail, díky tisíckrát axtolek@seznam.cz

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  e_ektronika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.