Flaky v strede CRT obrazovky PHILIPS

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  Flaky v strede CRT obrazovky PHILIPS

  Cim to je, ze sa mi na 72cm CRT TV Philips plocha obrazovka robia flaky? Najcastejsie je to do modra. A robia sa vtedy ked je zobrazena jednoliata plocha jednej farby (najcastejsie ked zabudnem zapnute menu prepinania kanalov na mojom digitalnom satelite (v strede obrazovky je vtedy biely podklad so zoznamom stanic)). Uz som to videl aj na inom TV Philips s plochou obrazovkou ked tam bezal hokej. Je to bezna vec, alebo je to zavada na reklamaciu?

  Re: Flaky v strede CRT obrazovky PHILIPS

  taky mam 72 crt flat 100 hz philips tv a fleky tam mam taky, osobne si myslim ze ej to nejak zamgnetizovany, zkousel sem to rozehnat magnetem, ale bez uspechu (na razatnejsi reseni sem si netrouf)

  Re: Flaky v strede CRT obrazovky PHILIPS

  Jj, to je zmagnetizovaný a magnetem to maximálně naženete do jiné části obrazovky. Každá CRT televize má demagnetizaci, která se spouští buď při zapnutí nebo ručně z menu, ale je dost možné, že ty obvody jsou u těch vašich TV v háji a demagnetizace nefunguje. Můj starý Philips to má taky, ale má na to už svoje léta..má už tak 12 roků:)

  Re: Flaky v strede CRT obrazovky PHILIPS

  v menu sem degaus nikde nenasel a jestli ma fungovat pri zapnuti tak nefunguje, coz by asi bylona reklamaci, u me uz je pozde, ale jestli tim trpi jeste nekdo tak nevahejte.

  ale mam jisty pochybnosti kolem toho celeho probelmu, protoze pri normalnim tv tam je malo patrnej flek, treb apri prehravani videa z kamery prec cinch tam byl uplne silenej modrej flek uprostre, ale kdyz tam dam pred dvd player jpg s bilou barvou na cely obrazovce neni videt ejdinej flicek ... bude to asi komplikovanejsi

  Re: Flaky v strede CRT obrazovky PHILIPS

  Plochá CRTčka od Philipsu byla mizerná hlavně ve Slim provedení. Ale i ta s normální hloubkou měla malou životnost obrazovky a brzo ztrácela kontrast. Pokud je ale problém při propojení kamery přes kompozitní propojení a přes RGB z DVD to nezlobí, tak bych viděl problém v tom kompozitu a zkusil kameru připojit přes S-Video (pokud ho kamera má).

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  kapalin_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.