Současný zvukový výstup na TV + SPDIF WIN 7

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Současný zvukový výstup na TV + SPDIF WIN 7

  Neví prosím někdo způsob jak zprovoznit současný zvukový výstup na analogových výstupech a SPDIF výstupu pro HTPC ve WIN 7, kde je nutno zvolit jedno zvukové zařízení /dle HW MB/. Pod WIN XP šel zvukový výstup do obou zařízení současně.
  MB MSI K9AGM3 - AMD690G, zvuk čip ALC 888.

  Anonym
  Re: Současný zvukový výstup na TV + SPDIF WIN 7

  Zdravím
  Tento problém mám také. Někde jsem zachytil informaci, že toto musí podporovat/zvládat zvuková karta. Já mám integrovanou.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  ab_ceda:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.