POZOR LG tv a skryté přehrávače

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  POZOR LG tv a skryté přehrávače

  Nevím u kolika modelů ale u všech uhlopříček lcd tv řady 2000 3000 a vejs lze přehrávat video a nejn to. Vzadu je usb service vstup, který lze zprovoznit a přehrávat na něm avi ​(xvid,divx​) mkv​(h.264, x.264​) mp3, jpeg , více zvukových stop i titulky v češtině ​(musí se jmenovat stejně jako video​), buhežekl neumi zvuk v DTS, ale i tak je to super. Staci 5 vteřin podržet an ovladači a na televizi současně OK, zadat kod 0000 ​(4x nula​) najet na OptionTool3 zadat tam HD a Divx pak se vrátit do menu, vložit USB disk ​(zvládá i ntfs 1,5 tera externí​) a vypnout a zapnout tv.

  Anonym
  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  hustýý :!: :shock:

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  Tak to je fakt super, funguje to i na plazmy 42PQ3000, díky za info.

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  Co je za tlačítko an na ovladači???

  Anonym
  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  [url]http://hdclub.sk/viewtopic.php?f=83&t=9476[/url] tady sem to rozepsal o neco podrobnejc a sou tam i fota, podle toho navodu by to mel zvladnout kazdy ... myslim, ze je ale treba registrace

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  podle navodu se nedostanu ani do servisniho nastaveni a na tech strankach co doporucujes taky nic konkretniho neni

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  dobry den, uvedu vas do problemu... nyni mam pripojenou tv s AB IPBOX 250S,ten je pripojen na internet.. Potreboval bych poradit nejake zarizeni,ktere je schopne prehrat spoustu formatu a melo by mit integrovany hdd,resp,hdd by mel byt uvnitr zarizeni.. titulky.Ale take by melo zvladat sitove rozhrani. Kdy bych si z jednoho pocitace nahral film na sitove zarizeni,ktere ma dejme tomu disk 1TB, a nasledne jsem si ho mohl pustit na televizi z hdd.. a take,aby sly kopirovat filmy z AB Ipboxu na ten sitovy hdd a ten sitovy hdd aby byl pristupny pro vsechny pc v siti. Je nejake takove zarizeni?

  You can easily check out our high quality [url=http://www.test-king.com/cert-CSSGB.htm]six sigma course[/url] which prepares you well for the [url=http://www.test-king.com/vendor-PRINCE2.htm]prince 2 foundation[/url] You can also get success in real [url=http://www.test-king.com/exams/200-101.htm]Testking[/url] exam with the quality [url=http://www.quincy.edu/]www.quincy.edu[/url] and [url=http://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Saint_Joseph_(Connecticut)]University of Saint Joseph[/url] and best of luck.

  alicetaylor
  thanks

  Thanks for sharing this quality information with us. I really enjoyed reading.
  Keep on posting!

  http://motox3m.org

  phamyen
  THANKS YOU

  I understand what you bring it very meaningful and useful, thanks.

  http://fnafgame.net

  alanabui
  Thank

  Your sharing is great. I am they are a lot of things from your article. That is a very interesting experience duck life space

  hansara
  thanks

  Thank you very much for sharing this very useful information
  cat mario

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  tel_vize: