Samsung LE37A559 a CI slot

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Samsung LE37A559 a CI slot

  Zdravim.Chci se jen zeptat?Jsem majitelem LCD Samsung LE37 A 559.Tato TV obsahuje i CI slot.Jen mne zajímá jestli v blizké budocnosti nebo jestli vůbec bude v ČR použitelný?Jako třeba na TV vysílání v MPEG-4.Dekuji za odpověď.Jinak ďekuji,že toto provozujete ikdyž je ťech informací v digi světě hromada ma člověk možnost si někde ověřit"co jedna paní povídala".Po prečtení některých postřehů jsem se vyvaroval zbrklejšim nákupům elektroniky.I když jak jsem zjistil nikdy není nikde nic ideálního.Dekuji Bob

  Anonym
  Re: Samsung LE37A559 a CI slot

  Pravděpodobně nevyužijete, protože MPEG-4 vysílání se u nás ještě nějaký ten rok nerozjede :cry:

  Re: Samsung LE37A559 a CI slot

  [quote="Jiří Ptáčník"]Pravděpodobně nevyužijete, protože MPEG-4 vysílání se u nás ještě nějaký ten rok nerozjede :cry:[/quote]

  A co pak je asi toto: "Experimentální příjem Nova HD v DVB-T
  Experimentální vysílání programu NOVA HD je volně k dispozici v DVB-T síti 4 v Praze a Brně, shodně na 64.kanálu. Pro takový příjem je nezbytný opět HD televizor, navíc vybavený DVB-T tunerem a současně MPEG4 dekodérem nebo k HD televizoru pořídit set-top box opět vybavený MPEG4 dekodérem. MPEG-2 kodér pro příjem vysílání v HD nestačí.
  V této testovací distribuci provozovatel DVB-T kóduje zvuk pomocí MPEG 4 HE AAC. Je tedy nezbytné, aby televizor uměl dekódovat i tento zvuk."

  http://tv.nova.cz/clanek/novinky/nova-jiz-od-1-rijna-vysila-v-hd-kvalite...

  Anonym
  Re: Samsung LE37A559 a CI slot

  To samozřejmě vím, ale zkušební vysílání a ještě ke všemu jen na velmi omezeném prostoru nezaručuje vůbec nic. Do toho CI slotu se sice dá dát MPEG-4 tuner, ale nikoli MPEG-4 HD tuner :!:

  Kdo chce HD TV, ať si pořídí satelit, nebo možná IPTV, ale tam to také není žádná sláva (jen pár programů).

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  tech_ika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?