HDMI připojení

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  Anonym
  HDMI připojení

  Dobrý den.
  Mám problém s připojením.Na projektoru Epson mám připojené přes HDMI DVD Panasonik,fungovalo to bezvadně.Na druhý vstup HDMI na projektoru jsem připojil počítač DELL.Zapl jsem počítač a vyhořel+Vše co bylo přes HDMI napojené.To je projektor a DVD,i když tyto nebyli v chodu.
  Nevíte někdo proč se to mohlo stát.Díky za rady.Jirka.

  Pokud vyhořel ten počítač,
  Pokud vyhořel ten počítač, tak sebou vzal i připojená zařízení. Viděl bych příčinu právě u počítače - el. výboj.
  Neproměřil si t...
  Neproměřil si to multimetrem!

  Neproměřil si to multimetrem! Též se mi to stalo.

  HDMI
  Stefan H.

  Je velmi nepravděpodobné, že zapnutí počítače může způsobit vypálení HDMI vstupu na projektoru, zejména pokud ostatní zařízení byla vypnutá. Zdá se, že problém může být jinde.

  Je možné, že došlo k elektrickému přepětí nebo jinému typu poškození kabelu HDMI, což mohlo způsobit vypálení HDMI vstupu na projektoru. Doporučuji zkontrolovat kabel HDMI a zkusit jiný kabel nebo jiný HDMI vstup na projektoru, pokud jsou k dispozici.

  Další možností může být porucha samotného projektoru, což by vyžadovalo opravu nebo výměnu. Pokud je projektor stále pod zárukou, můžete kontaktovat výrobce pro řešení problému.

  Je důležité také zkontrolovat, zda má počítač korektní výstupní rozlišení pro projektor a jestli se nejedná o přehnané rozlišení, což by mohlo způsobit přetížení HDMI vstupu na projektoru.

  Celkově je obtížné určit přesnou příčinu problému pouze na základě informací v dotazu. Doporučuji vyzkoušet výše uvedené kroky a případně se obrátit na Andersen pro řešení tohoto problému.

  Anonym
  Je možné, že závada byla

  Je možné, že závada byla způsobena nějakým problémem s napájením, který mohl způsobit nadměrný proud, což by mohlo vést k poškození všech zařízení připojených přes HDMI. Dalším možným faktorem by mohlo být elektromagnetické rušení, které mohlo vzniknout mezi kabely HDMI a způsobit poškození. Doporučuji zkontrolovat https://heardlegame.co všechny kabely a připojení a pokusit se najít příčinu problému. Pokud se nejedná o chybu v kabeláži, může být nejlepším řešením kontaktovat servisní techniky, aby zjistili, co se stalo a zda je možné zařízení opravit.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  infor_ace:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.