POZOR LG tv a skryté přehrávače

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  POZOR LG tv a skryté přehrávače

  Nevím u kolika modelů ale u všech uhlopříček lcd tv řady 2000 3000 a vejs lze přehrávat video a nejn to. Vzadu je usb service vstup, který lze zprovoznit a přehrávat na něm avi ​(xvid,divx​) mkv​(h.264, x.264​) mp3, jpeg , více zvukových stop i titulky v češtině ​(musí se jmenovat stejně jako video​), buhežekl neumi zvuk v DTS, ale i tak je to super. Staci 5 vteřin podržet an ovladači a na televizi současně OK, zadat kod 0000 ​(4x nula​) najet na OptionTool3 zadat tam HD a Divx pak se vrátit do menu, vložit USB disk ​(zvládá i ntfs 1,5 tera externí​) a vypnout a zapnout tv.

  Anonym
  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  hustýý :!: :shock:

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  Tak to je fakt super, funguje to i na plazmy 42PQ3000, díky za info.

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  Co je za tlačítko an na ovladači???

  Anonym
  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  [url]http://hdclub.sk/viewtopic.php?f=83&t=9476[/url] tady sem to rozepsal o neco podrobnejc a sou tam i fota, podle toho navodu by to mel zvladnout kazdy ... myslim, ze je ale treba registrace

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  podle navodu se nedostanu ani do servisniho nastaveni a na tech strankach co doporucujes taky nic konkretniho neni

  Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače

  dobry den, uvedu vas do problemu... nyni mam pripojenou tv s AB IPBOX 250S,ten je pripojen na internet.. Potreboval bych poradit nejake zarizeni,ktere je schopne prehrat spoustu formatu a melo by mit integrovany hdd,resp,hdd by mel byt uvnitr zarizeni.. titulky.Ale take by melo zvladat sitove rozhrani. Kdy bych si z jednoho pocitace nahral film na sitove zarizeni,ktere ma dejme tomu disk 1TB, a nasledne jsem si ho mohl pustit na televizi z hdd.. a take,aby sly kopirovat filmy z AB Ipboxu na ten sitovy hdd a ten sitovy hdd aby byl pristupny pro vsechny pc v siti. Je nejake takove zarizeni?

  You can easily check out our high quality [url=http://www.test-king.com/cert-CSSGB.htm]six sigma course[/url] which prepares you well for the [url=http://www.test-king.com/vendor-PRINCE2.htm]prince 2 foundation[/url] You can also get success in real [url=http://www.test-king.com/exams/200-101.htm]Testking[/url] exam with the quality [url=http://www.quincy.edu/]www.quincy.edu[/url] and [url=http://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Saint_Joseph_(Connecticut)]University of Saint Joseph[/url] and best of luck.

  alicetaylor
  thanks

  Thanks for sharing this quality information with us. I really enjoyed reading.
  Keep on posting!

  http://motox3m.org

  phamyen
  THANKS YOU

  I understand what you bring it very meaningful and useful, thanks.

  http://fnafgame.net

  alanabui
  Thank

  Your sharing is great. I am they are a lot of things from your article. That is a very interesting experience duck life space

  hansara
  thanks

  Thank you very much for sharing this very useful information
  cat mario

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  _echnika: