Časopis Computer: Na DIGIlidi.cz není nic zbytečného

 • administrator
  Kategorie: Novinky,
  Čer 10, 2007
  6× Komentováno
  V čísle 11/2007 časopisu Computer se objevila recenze našeho webu. Celkové hodnocení dopadlo velmi dobře, což nás samozřejmě těší. A co vy? Jak se vám líbí náš web a co byste na něm zlepšili?
  „Tento nový web je postaven na redakčním systému Drupal, na kterém běží mimo jiné i webové stránky našeho časopisu. Autoři se snažili využít systémů kategorií, vestavěného vyhledávání, práce s nabídkou, postraních boxíků, komentářového systému, anket a dalších prvků, které Drupal standardně nabízí. Zdá se, že žádný z prvků zde není navíc nebo nevyužitý, což se často stává amatérským tvůrcům při prvních krocích s redakčními systémy.“ Zaznělo v hodnocení.
  Z výtek bylo zmíněno nedodržování pravidel XHTML kódu nebo další drobnosti, například ne úplně dokonalé zobrazování data vkládaných článků. Druhou zmíněnou věc a podobné napravíme. Co se týče validity kódu, jádro webu je validní, u vkládaných článků zatím důslednou správnost opravdu nehlídáme. Důležité pro nás je finální zobrazení na různých prohlížečích, což se nám snad daří.

  Podrobné hodnocení

  Nápad 4/5 Obsah 4/5 Vzhled 4/5 Kód 3/5 Struktura 4/5 Celkem 4/5

  Jak to vidíte vy?

  A co vy? Jak vidíte uvedené hodnocení? Máte nějaké výtky nebo tipy pro zlepšení DIGIlidi.cz? Přispějte svými náměty přímo do diskuse, nebo nám napište na e-mail(redakce [at] digilidi.cz).

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  6 Komentáře

  1. už je otestovano, ted to jen sepsat :-/

   Tak zatim alespon ochutnavku:

   - neumi DTS, vůbec, ani přes digital out
   - umí české titulky v mpeg 4 "už od výrobce" a jsou docela čitelné
   - slušné zpracování a ergonomie, bezproblémové USB

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?