Óčko skončilo v DVB-t, MTV přijde

 • Jiří Ptáčník
  Kategorie
  Srp 15, 2009
  2Komentáře

  Óčko opustilo šířeního svého signálu přes veřejné DVB-t vysílání. Tvrdí, že nechce být celoplošnou televizí a že si je jeho diváci najdou. Inu, cena inzerce klesla a nadto je jí v médiích málo. A za šíření v DVB-t jistě muselo Óčko Radiokomunikacím platit. Takže ahoj a šáteček naší první hudební teenegerské televizní stanici...

  Zato provozovatel Novy - CET 21 - si evidentně nemyslí, že by hudební stanice byla neperspektivní a chystá se v listopadu spustit českou odnož MTV. Ze zahraničních MTV víme, že to zdaleka není stanice jen o hudbě (což podle mě Óčko moc nepochopilo). Možná proto bude mít česká MTV úspěch. Nicméně ani MTV zdá se nebude celoplošnou televizí, protože ji naladíte jen na kabelu, satelitu nebo přes IPTV.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  2 Komentáře

  1. Óčko skončilo v multiplexu 3 provozovaným CDG. Z DVB-T však nezmizelo úplně. Vysílá v lokálních multiplexech z vysílačů Včelná ( České Budějovice ) a Klimkovice ( Ostrava ).

  2. Bez klipů se třemi střihy za sekundu plných skákajících a mektajících černochů byl můj život prázdný. Kolébka Cooltury a hysterického střihu konečně i u nás!
   A co na to epileptici?