Kam kráčejí chytré hodinky?

 • Gyd
  Kategorie
  Říj 16, 2016
  1Komentáře

  Taky se vám zdá, že se vývoj u chytrých hodinek zastavil? Nebo je to jen můj dojem?

  Když chytré hodiny jako nový hardware vstupovaly na trh, výrobci se mohli přetrhnout, kdo z nich naskočí na tuto perspektivně vypadající vlnu dříve. Z těch velkých nechyběl snad žádný. A dnes?

  Samsung si vlastním tempem hrne hodinky i fitness náramky, vyřadil Android a frčí na Tizenu. Ostatní spí a smutně koukají na svoje modely z první či druhé vlny, nebo na Apple, kterému zákazníci koupí vše.

  Sám tak trošku patřím mezi ty, kvůli kterým se věc dopředu nehýbe. Jsem cílová skupina a hodinky jsem si nekoupil. Prostě jsem po pečlivém zvažování nenašel nic, co by mě zásadně zlákalo.

  Co se mi líbílo? Navigace na ruce ve městě je super, ale zas tak moc nejezdím. Check-iny na Swarmu byly na hodinkách boží, o tom žádná. Náhledy SMS a e-mailů za volantem se hodí. Ale bez toho všeho se obejdu. Tak nevím, co na mě budou muset výrobci vymyslet.

  Jak to máte vy?

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  1 Komentáře

  1. Ano, chytré hodinky jsou zbytnost, hračička. Sám mám Microsoft Band 2 a jejich provedení myslím není vůbec špatné. Super displej, hodně funkcí, velký potenciál, který Microsoft ale nakonec pohřbil. Prostě, dá se žít líp bez nich, než s nimi.