Asus A33 - nové HTPC i s 5.1 zesilovačem

 • Jiří Ptáčník
  Kategorie: Novinky,
  Led 31, 2008
  0× Komentováno
  Digitální audiovizuální systém ASUS A33 je vybavený multikanálovým zesilovačem zvuku 5.1 a HDMI výstupem. Je postaveno na platformě AMD a obsahuje mimo jiné duální TV tuner. Systém A33 je určen k tomu, aby tvořil součást obývacích pokojů. Je kompatibilní s naprostou většinou audio, video a bluetooth zařízení, se kterými se lze v současné době setkat. Kromě toho poskytuje také podporu nejnovějších zvukových formátů v HD kvalitě, včetně SACD Hybrid, DVD Audio, HDCD a XRCD se vzorkováním až 192 kHz při hloubce 24 bitů. Navíc podporuje bezdrátový standard 802.11n a za pouhou minutu dokáže bez problémů přenést či stáhnout video v HD kvalitě o délce až 30 min. Systém A33 poskytuje uživatelům kvalitní zvuk díky digitálnímu zesilovači třídy D se SNR 100 dB+. Dále umožňuje jednoduchou optimalizaci nastavení zvuku - například pomocí inteligentního ekvalizéru stiskem jediného tlačítka automaticky konfigurujete nastavení zesilovače tak, aby co nejlépe vyhovovalo okolí a umístění reproduktorů.

  Obraz ve vysokém rozlišení 1080i

  Kromě dobrého zvukového výkonu podporuje model A33 také výstup HDMI, který umožňuje zobrazování ve vysokém rozlišení 720p/1080i. Pro televizního diváka nabízí model A33 funkci EPG (elektronický programový průvodce) a dvě karty pro volbu televizních kanálů. Díky EPG je rychlé vyhledávání programů a nastavování vícenásobného nahrávání velice intuitivní a jednoduché. Dvě karty pak nabízí možnost současně nahrávat dva programy, nebo sledovat jeden program a zároveň nahrávat jiný.

  Dálkový přístup k domácímu živému televiznímu vysílání

  Máte-li doma systém A33, tak se již nemusíte obávat toho, že byste nestihli jakékoliv televizní pořady či sportovní zápasy vysílané u vás. Funkce přenosu na cestách (Broadcast On-the-go) dovoluje uživateli přistupovat ke svým oblíbeným televizním programům, filmům, hudbě, fotografiím a důležitým obchodním souborům uloženým v systému A33 přes jakékoli zařízení, které je schopné přenosu přes internet - jako jsou například 3G telefony nebo notebooky.

  Příjemné dálkové ovládání 3 v 1

  Veškeré výše zmíněné funkce jsou dostupné pomocí IR dálkového ovládání 3 v 1. Toto ovládání vypadá trochu jako trackball a umožňuje jednoduché surfování a rychlé přepínání mezi funkcemi zesilovače, počítače a multimediálního centra. Klávesnice je založena na pokročilé bezdrátové technologii RF 2,4 GHz, což umožňuje pohodlné ovládání systému i ze vzdálenosti 10 metrů. Barevný TFT displej o velikosti 2,4" na předním panelu zobrazuje hodiny a průběžné informace o systému, jako jsou názvy filmů a písní.
  Komentář: Na CNETu je k dispozici i recenze, která zařízení hodnotí velmi kladně. Cena je však dost mimo mísu – za 40 tisíc si postavíte parádní HTPC a ještě vám zbude na externí receiver a sadu dobrých reproduktorů.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu