Připravujeme: rychlá data pod vodou, tmu pod lampou a Umax 14Wi Plus

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Přenosná zařízení, Elektro
  Úno 10, 2017
  0× Komentováno
  Autor: graur razvan ionut, FreeDigitalPhotos.net

  V následujících týdnech se na našem webu můžete těšit na další dávku hardwaru v podobě SSD přenosného disku Adata, (nejen) námi očekávaného notebooku Visionbook 14Wi Plus i luxusní spotřební elektroniky, jakou designová LED lampa Lamax GentiLight jistě je.

   

  Lamax Tech GentiLight Touch White

  Jméno produktu prozrazuje dotekové ovládání a černém panelu, který umí plynule měnit intenzitu světla (od a také jeho „teplotu“: studená bílá (5400K), neutrální bílá (4200K) a teplá bílá (3100K). Uvnitř má též akumulátor s nabíjením prostřednictvím USB. Zajímavé je též gumové ohebné tělo.

   

  Adata SD700

  Esterní disk Adata s kapacitou 256 GB podporuje standard USB 3.1 a slibuje tak teoretické přenosové rychlosti v řádech stovek MB/s. Uvidíme, jak si povede i se staršími standardy USB 2.0 a 3.0 a zda i zde dokáže trumfnout mechanické disky.

  TIP: Recenze disku Adata HD710 – nezná bolest ani bratra

  Čím ale většinu jistě zastíní, je hmotnost a slibovaná odolnost dle standardů IP68 (odolnost proti vodě a prachu) a MIL-STD 810G metoda 516.6 (odolnost při pádu).

   

  Umax VisionBook 14Wi Plus

  Test tohoto notebooku, či cloubooku (chcete-li), slibujeme již od prosince. Zatím na něj stále český Umax čeká i pro oslavy čínského nového roku, které dodávku protáhly. Věříme, že budeme první, kdo nabídne jeho podrobnou recenzi. Věříme, že vás bude zajímat, podobně jako nás, i že bude lepší než 14Wi, který se od nás dočkal dobrého hodnocení.

  TIP: Recenze Umax VisionBook 14Wi – atomový notebook za „bůra“

  Uvidíme, zda bude lepší než 14Wi, který se od nás dočkal dobrého hodnocení, což slibuje FullHD IPS displej a 4 GB RAM spolu s lepším procesorem Intel Atom x5-Z8350.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  techn_ka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně
  registrací na Aliexpress s dárkem 2USD

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.