Připravujeme – akci i dobré pokrytí sítí

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Videokamery, Elektro
  Pro 27, 2016
  0× Komentováno
  Autor: jscreationzs, FreeDigitalPhotos.net

  Krásný den, milí čtenáři, pokud by vás zajímalo, co připravujeme na leden, můžeme slíbit recenze minimálně dvou věcí, které mohou zaujmout. První bude akční kamera Lamax, druhým „pánem na holení“ pak router TP-Link, který již není jen základním ořezávátkem.

  Lamax X8 Electra

  Tato kamera zaujme při rozbalení obrovským množstvím příslušenství – celkem 24 kusů (včetně nabíječky). Opět umí i 4K, nicméně její doménou bude FullHD s až 60 FPS.

  TIP: Recenze kamery Rollei Actioncam 420 – mrňous k akci připraven

  TP-Link Archer C1200

  Druhou věcí, zapůjčenou k testu je Wi-Fi router, který se kromě gigabitové LAN může pochlubit i USB portem (pro připojení tiskárny či externího disku) a trojicí antén s možností vysílání současně na 2 pásmech (2,4 GHz i 5 GHz) a tedy nastavení dvou nezávislých sítí. S různými přenosovými rychlostmi - jedna pro zábavu, druhá na práci.


  Oba produkty lze ovládat i přes mobilní telefon pomocí aplikací od výrobce, což je moderním trendem, který jistě spousta uživatelů uvítá.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  teplot_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?