Philips představil 8K monitor na IFA

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Počítače, Televizory - projektory
  Zář 06, 2017
  0× Komentováno

  Jako druhý přichází Nizozemci, v Česku též zvaní Holanďané, s IPS monitorem 328P8K o úhlopříčce 31,5 palců a monstrózním rozlišením 8 K, přesněji řečeno 7 680 × 4 320.

  TIP: Na podzim se těšme na USB 3.2

  Jas dosahuje 400 cd/m², obnovovací frekvence 60 Hz. Z portů zmiňme dva Display Porty 1.3 a USB-C i USB-A hub. Integrované stereo reproduktory nabídnou výkon 3 W. Vhodný může být například pro grafiky, podporuje 100% AdobeRGB barvy. Na trhu se má objevit v první polovině roku 2018, cenu neznáme, ale podobný Dell monitor stojí okolo 3 899 USD (asi 85 300 Kč).

  Zdroj: AnandTech

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  _aminka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.