Nové monitory AOC – anebo rovnou tablety?

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, HTPC
  květen 06, 2014
  0× Komentováno

  Společnost AOC vypustila dva nové 22 a 24palcové dotykové IPS LED monitory mySmart, které kromě jiného mají vlastní operační systém Android.

  Rozlišení obou obrazovek s IPS maticí je přirozeně 1920 × 1080 (tedy FullHD), přičemž nechybí plná konektivita k počítači skrz klasické VGA či HDMI. Stejně jako klasický monitor pak nabízí integrované reproduktory o výkonu 2 W či HD webovou kameru 720p.

  TIP: Ochutnejme KitKat

  Kromě toho ve „vnitřnostech“ skrývají platformu pro Android 4.X „Ice Cream Sandwich“ od Nvidia, tedy čtyřjádrový procesor T33 s taktem 1,6 GHz. Dále nechybí 8 GB flash paměti,  4 USB porty a čtečka paměťových karet SDHC, Bluetooth a Wi-Fi. Monitory jsou samozřejmě dotykové.

  Zdroje: AOC 1 a 2, CNET

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  k_palina:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.