Nová TrueCam A5 Pro WiFi na rally

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Car audio a GPS navigace, Videokamery
  Zář 07, 2017
  0× Komentováno

  Společnost elem6 v rámci své tiskovky, konané u příležitosti konání Barum rally, představila novinářům a svoji novou automobilovou kameru TrueCam A5 Pro WiFi.

  Značka TrueCam spojila své PR aktivity s MČR v rally jakožto generální partner z mnoha důvodů, hlavním je snaha oslovit cílovou skupinu řidičů, kterým jsou kamery určeny (na závod přijde 45 až 200 tis. lidí). Např. model A7S při tom znamená 13% hodnotový podíl v portfoliu společnosti elem6 (sdružuje značky Lamax, BML, SJCAM aj.).

  Co přináší model A5 Pro WiFi nového? Především Wi-Fi a podporu aplikace pro chytrý telefon, která umí např. zaznamenat cestu na Google Maps. Samozřejmostí je GPS modul pro přesné určení rychlosti či polohy a času do záznamu (záznam rychlosti lze vypnout). Jako další kamery TrueCam disponuje pasivní detekcí radarů – tzn. informuje vás o nich na základě pravidelně aktualizované databáze (cirka každého půl roku).

  Zástupci společnosti se také věnovali otázce, jak si výrobky stojí po stránce legality. Kamery jsou paušálně zakázány pouze v Rakousku, jinde v EU tomu tak není. V ČR pak můžete záznam pořizovat, nesmíte jej však veřejně prezentovat na YouTube apod. bez anonymizace (obličeje, SPZ apod.). Jako důkaz je však záznam obecně akceptován pojišťovnami (např. při vyšetřování dopravní nehody), PČR jej prý též uvítá.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  techn_ka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?