Největší mikroSD karta pojme 512 GB

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Elektro
  Čer 08, 2015
  0× Komentováno
  Autor: scottchan, FreeDigitalPhotos.net

  Jde o první kartu svého druhu, zatím bez funkčních vzorků, takže je král zatím žije, nežije. A po třech měsících sesazuje, nesesazuje z trůnu 200GB kartu od SanDisku. Výrobce při tom odhaduje pořizovací cenu okolo 1 000 USD (asi 24 400 Kč), což jistě není málo.

  Na trh se má dostat v červenci. Pokud se zajímáte o rychlosti, vězte, že na krabičce výrobce slibuje přenosové rychlosti 300 MB/s, což nám přijde poněkud odvážné. Nicméně standard UHS Speed Class 3 slibuje rychlost zápisu minimálně 30 MB/s. Tímto při tom nekončím finální možnosti standardu SDXC při tom sahají ke 2 TB.

  Zdroj: CNet

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  ka_alina:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?