Nejrychlejší přenosný SSD disk na světě

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Elektro
  Čer 01, 2015
  0× Komentováno

  Společnost SanDisk (v rámci probíhající výstavy Computex) představila odolný přenosný disk SanDisk Extreme 900 Portable SSD o maximální kapacitě až 1,92 TB. Slibuje přenosové rychlosti až 850 MB/s, což znamená podporu USB 3.1.

  Ten malý vpředu je SanDisk Extreme 500 Portable SSD, který pojme až 480 GB s max přenosovou rychlostí 415 MB/s při ceně 239,99 USD.

  TIP: Fixstars a jeho suverénně největší SSD

  Samozřejmostí jsou kabely vybavené oběma typy konektorů (USB typu A i typu C), což zajistí kompatibilitu. Různé modely pojmou 480 GB, 960 GB a 1,92 TB dat. Přičemž nejdražší disk si výrobce cení na baťovských 999,99 USD (asi 25 100 Kč) při 3leté záruce.

  Zdroj: SanDisk

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  k_palina:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.