MikroSD karta s rekordní kapacitou

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Elektro
  Bře 03, 2015
  0× Komentováno

  Společnost SanDisk uvedla svoji novou kartu SanDisk Ultra microSDXC UHS-I s kapacitou slušných 200 GB.

  Po roce, kdy představila 128GB model, tak otěže rekordmana v portfoliu přebírá nový model. Důvody pro navyšování kapacity jsou například takové, že 7 z 10 fotek pořízených koncovými uživateli prý padají na vrub mobilních telefonů a tabletů. V roce 2019 to prý bude dokonce 9 z 10. Přenosové rychlosti čtení výrobce slibuje okolo 90 MB/s, zápis bude pomalejší.

  To zní sice krásně, ale zatím bych do obchodu neutíkal, přeci jen zatím většina zařízení zvládne 32GB, ty novější jako GoClever Insignia 1010 WIN podporují i 64 GB. Navíc pořizovací cena bez mála 400 USD (asi ) nebude vůbec malá. Výrobce to kompenzuje 10letou zárukou. Na trhu se produkt objeví ve druhém čtvrtletí.

  Zdroj: SanDisk 1, 2

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  komunikac_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?