Microsoft tlačí - zbavte se Windows XP

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky,
  Bře 06, 2014
  1× Komentováno

  A je to tu zase! Windows XP končí 8. dubna technická podpora! To už ví snad každý alespoň trochu orientovaný uživatel. Kdo to neví, ten se dozví přímo na své obrazovce...

  Ano, Microsoft opravdu nestojí o to, aby uživatelé i nadále zůstali věrni svým „XPéčkám“, a proto plánuje obtěžovat, tedy varovat, je zprávou, že technická podpora opravdu končí, přímo na obrazovce – jednou měsíčně, pokud nezaškrtnete, že o to nestojíte. Do systému se vám pak tento malware dostane prostřednictvím aktualizací Windows Update.

  TIP: Jsou Windows 7 stejně dobrá jako „XPéčka“?

  A rovnou nabízí i pomocnou ruku v podobě bezplatného programu PCmover Express for Windows XP, který má pomoci s kopírováním dat na další zařízení s Windows 7, 8 či 8.1 (o Visty asi též MS nestojí).

  Zdroj: Windows Experience Blog

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  1 Komentáře

  1. MS je neskutečně vypatlaná společnost. Chce se zbavit XP? Tak proč nenabídne upgrade licenci na ty jejich slavný 8čky za 20 dolarů? Proč mluví jen o tom, že bude nabízet výhodný upgrade na 8čky ze 7edmiček, u kterých to jaksi není vůbec potřeba?

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  techn_ka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.