Microsoft představil grafiku krabicových Windows 10

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky,
  Črv 14, 2015
  0× Komentováno

  Ano, Windows 10 se budou stále ještě prodávat v krabicových verzích, byť to dost možná bude poslední operační systém z Redmondu, který si takto půjde koupit v kamenném obchodě fyzicky v krabici na instalačním médiu spolu s licenčním číslem na dobře známé nálepce. To pro případ, že jste z míst, kde je pomalý internet apod.

  TIP: Windows 10 nabídnou předinstalované komerční hry a 6 různých verzí

  Hlavní cestou, jak se uživatelé dostanou k Windows 10, zejména oněch asi 300 milionů, kdo v současnosti fungují na Windows 7 a 8.1, bude nejspíše internetová aktualizace zdarma. Mimo to nebude problémem koupit elektronickou licenci, stáhnout i instalační soubory z webu a vytvořit vlastní „bootovací“ DVD či USB disk. Takže způsobů, jak si opatřit vysněný software, existuje více.

  Již dříve oznámené datum 29. července, tedy den vydání finálních Windows 10 stále platí.

  Zdroj: WinFuture.de

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  _apalina:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.