HP chce (nej)lepší zvuk

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky,
  Bře 26, 2015
  0× Komentováno
  Autor: Stuart Miles, FreeDigitalPhotos.net

  Společnost Hewlett-Packard oznámila začátek spolupráce se společností Bang & Olufsen s cílem nabízet prémiovou kvalitu zvuku ve svých počítačích, noteboocích i tabletech.

  HP dbal u svých Pavilionů i Compaqů a dalších prémiových produktů již dlouho na kvalitní zvuk, což znamenalo spolupráci několika renomovanými výrobci reroduktorů – mně osobně asi nejlépe zněly „repráčky“ JBL Pro!, špatně nezněly ani tóný od Altec Lansing. V současnosti se pyšní zvukem Beats Audio.

  TIP: Recenze Pavilion 15 Beats Edition – vyzývavá krása, Recenze notebooku HP Stream 14 – hliníkový mrak

  Do budoucna to tedy bude další zvučné jméno s 90letou tradicí, protože to vypadá, že zákazníkům záleží na kvalitě i možnostech nastavení zvuku při sledování filmů, poslechu hudby i hlasové služby. Proto plánuji ladit výstup u každého notebooku, tabletu i desktopu. HP ovládací panel tak bude opět nabízet optimalizované předvolby či si parametry výstupu nastavit sami.  Neočekávali bychom při tom špatný výsledek vzhledem k tomu, že na reproduktory sází takové automobilky jako Aston Martin, Audi, BMW či AMG. První takové produkty by měly přijít na trh ještě během jara.

  Zdroj: Bang & Olufsen

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  e_ektronika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?