HiFiShark – Cenový radar pro každého audio a video nadšence

 • Jiří Ptáčník
  Kategorie: Návody,
  Úno 20, 2020
  0× Komentováno

  Asi každý audio-video nadšenec občas kupuje nebo prodává nějaké zboží. A často to není zboží nové, ale bazarové. Hifishark.com je geniální webová aplikace, která vám ukáže, kde nejlépe nakoupit nebo jakou má zhruba cenu to, co chcete prodat. Doporučujeme! 

  Pro nákup nových „milášků“ tu máme Heuréku. Ta nám jasně ukáže, kde koupit nejlevněji případně nám představu o vhodnosti prodejce doplní o hodnocení ostatních kupujících. Ale co když chcete koupit kousek z druhé ruky? Anebo chcete prodat svou část sestavy a potřebujete vědět, jaké ceny na trhu panují?

  Jednoduchou odpovědí je Hifishark.com. Přejdete na web a do vyhledávacího pole zadáte, co vás zajímá. Následně si prohlížíte výsledky aktuálních (For Sale) bazarových nebo aukčních nabídek. V záložce „Sold/Expired“ pak vidíte nabídky, které vypršely nebo u kterých došlo k prodeji.

  ukázka hledání na hifishark.com

  Dále můžete samozřejmě výsledky hledání řadit například podle ceny. Nad výsledky je k dispozici také lišta s filtry, kde si můžete výsledky dále zúžit. Například jen pro Českou republiku, Evropu, konkrétní inzertní server… Filtr „Prices“ vám umožní nastavit si cenové rozpětí a „Prices in“ vám umožní zvolit, v jaké měně výsledky budou. „Original currency“ znamená, že vidíme cenu v měně, kterou prodejce požaduje.

  Můžete si také vytvořit na webu účet a nechat si zasílat e-mailem upozornění na nově vystavené produkty, které chcete sledovat.

  I když HifiShark umí sledovat i české bazarové a aukční servery, nebojte se sledovat i situaci v zahraničí. Lze tam narazit na opravdu zajímavé nabídky. Nakupování v zahraničí se nemusíte bát, psali jsme o tom v článcích: Nákup v zahraničí: Virtuální adresa v USA, Anglii či jinde a také nebo v návodu Jak platit na internetu u nás i v zahraničí – PayPal, karta nebo převod?

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  ma_inka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.