Futuristický Area 51 – bermudský herní trojúhelník

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, HTPC
  Říj 29, 2014
  0× Komentováno

  Společnost Alienware (i v područí Dellu) již tradičně nabízí konfigurovatelné herní mašiny – v maximální výbavě též nehorázně výkonné i drahé.

  Takže základní model se sice vejde do cirka 1 699 USD (asi 37 100 Kč), avšak nejsilnější kousek hravě pokoří  trojnásobek této sumy při 4 929 USD (107 700 Kč).  A to stále mluvíme o základní konfiguraci od výrobce. 1500W zdroj upgrade sice nepotřebuje při žádné z možných variant, cokoliv jiného můžete prakticky dle libosti nechat vyměnit.

  TIP: Mraky GeForce GTX 980 a 970 na obzoru, Nvidia vypustila bestii GeForce GTX Titan Black 6 GB

  Pokud si svůj budoucí počítač ještě trošku „vymazlíte“ a místo až tří „obyčejných“ highendových karet (viz obrázek) sáhnete po dvou Titanech X, nespokojíte se s banálními 6 jádry u Intel Core i7-5930K (15 MB cache, až 3,7 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 3,9 GHz) a bez váhání zvolíte 8jádrový Intel Core i7-5960X (20 MB cache, až 3,5 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 4 GHz) či 32 GB oprační paměti typu DDR4 a tak dále a tak dále, nebude to zadarmo.

  Budoucí fascinující herní zážitky si výrobce cení na hodnotu nové Dacie, na 7 252 USD (asi 158 500 Kč). A to stále nemáte klávesnici, myš ani monitor i přes 4letou záruku a pojištění proti poškození. Při patřičně velkorysém přístupu už se dostáváme někam ke Škodě Rapid?

  Už jsme nato narazili dříve, ale za zmínku jistě stojí i skutečnost, že i u této značky jsou Windows 7 dražší než Windows 8.1.

  Zdroj: Dell

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  komu_ikace:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?