Futuristické PC v limitované edici

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, HTPC
  Črv 08, 2014
  0× Komentováno

  Lidé mají rádi exkluzivitu, kterou ji jistě S-Frame limited chassis od společnosti In Win nabídne. K dispozici bude pouze 500 kusů. Navíc nechybí ani nějaká ta cena za design (Best Design of Computex 2014 od Tom´s Hardware), což jen podtrhuje punc luxusu.

  Unikátního vzhledu přitom bylo dosaženo z jednoho kusu 2 metrů dlouhého a 4mm širokého hliníkového plechu, který byl 15krát ohnut správným směrem na správném místě. Boky kryje pevné sklo.

  TIP: Projekt Christine nese jméno jako ze science fiction

  Celkově to chce ale trochu představivosti a studia obrázků, abyste si domysleli, kam lze do prakticky otevřené „bedny“ nainstalovat až čtyři pevné disky, výkonnou grafickou kartu (karty) do délky 34 cm nebo dokonce vodní chlazení apod. Propagační video vám v tom jistě pomůže.

  Vpředu zleva můžete vidět čtyři USB 3.0 porty a zvukové konektory. Vespod pak rozeznáte tři pozice pro 12cm chladící ventilátory. Rozměry: 56 × 31,3 × 75,5 cm. Hmotnost: 17,4 kg. Cenu neznáme.

  Zdroj: In Win 1 a 2

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  ab_ceda:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?