Fixstars a jeho suverénně největší SSD

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Elektro
  květen 10, 2015
  0× Komentováno

  V únoru  jsme se věnovali 3TB modelu SSD disku od společnosti Fixstars a již tehdy výrobce sliboval o poznání více TB. Nelhal, oznámil novinku jménem SSD-6000M pojme rovnou 6 TB dat.

  Disk se na trh dostane během července a slibuje též vyšší rychlosti čtení (540 MB/s) a zápisu (520 MB/s) oproti předchůdci. Výška 9,5mm ale nemusí sedět do notebooků, což jistě nebude na překážku, protože sem asi zamíří jen zřídka – spíše čekejme data centra a jiné pokročilé IT systémy v medicíně, zpracování videa apod.

  TIP: Největší SSD má (zatím) 3 TB

  Cenu tisková zpráva neudává, ale 1TB model stojí okolo 990 USD, takže nebude jistě zanedbatelná, ale jistě se vyrovná ceně lepšího ojetého auta.

  Zdroj: TechPowerUp, Fixstars

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  technik_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?