Eurocom uvádí nejvýkonnější „třináctku“ na světě

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Přenosná zařízení
  Dub 04, 2014
  0× Komentováno

  Notebook s názvem Eurocom M4 se chlubí 13,3 palcovým IPS displejem s vysokým rozlišením 3200 × 1800 (QHD+) a v maximální konfiguraci úctyhodnými parametry...

  Vysoké výkony slibuje hardware jako velmi „nadupaný“ procesor Intel Core i7-4940MX Extreme Edition s frekvencí až 4 GHz (čtyřmi jádry, 8 MB L3 chache) a pro notebook nemalým TDP 57 W – pouze za ten připlatíce cenu běžného notebooku, celých 734 USD (asi 14 600 Kč).

  TIP: Nvidia představila nové mobilní grafiky

  Samozřejmě si nevystačíte s v procesoru integrovanou grafikou Intel HD Graphics 4600, které s náročnými grafickými operacemi pomůže GeForce 860M s 2 GB GDDR5. Co nás ale u takto malého notebooku překvapuje je možnost osadit jej až třemi pevnými disky – dvěma 1TB mSATA SSD (každý po 638 USD) a třetím klasickým 2,5palcovým diskem s kapacitou až 1 TB. V tomto kontextu zní 16 GB DDR3L operační paměti jako banalita. To vše má vážit pouhé 2 kg s výdrží baterie 300 minut. Odpovídá i cena začínající na 1 146 USD (asi 22 800 Kč), takříkajíc v plné „palbě“ budete z peněženky muset vytáhnout astronomických 5 000 USD (asi 99 600 Kč). V každém případě však nepřijdete o kvalitní displej ani výkonnou grafickou kartu či 4jádrový procesor Intel. Sami si můžete vyzkoušet konfigurátor.

  Zdroj: TechPowerUp

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  k_munikace:
 • Poradna

 • Tipy na výhodný nákup


  běžná cena: 299 Kč


  výhodná koupě: 130 Kč


 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.