Elegantní akumulátor potěší „jablíčkáře“

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Přenosná zařízení
  Bře 27, 2014
  0× Komentováno

  A to není vše, BatteryBox nabije až 8 iPhonů a jeden Macbook Air „do plna“.

  Malá krabička se může pochlubit kapacitou 50 Wh (12 000 mAh) a MacBook Air prý dokáže udržet při životě až 12 hodin po dobu celých 5 let bez poklesu. Prý to dokáže díky inteligentnímu řešení BatteryOS, který sleduje Li-Ion akumulátor a optimalizuje jeho výkon způsobem, který jej ochrání před poklesem kapacity. Po 3 000 cyklech tak má nabízet stále 96 % původní kapacity. Cena činí 139 USD (asi 2 800 Kč).

  Zdroje: Engadget, BatteryBox

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  ko_unikace:
 • Poradna

 • Tipy na výhodný nákup


  běžná cena: 11 499 Kč


  výhodná koupě: 7 752 Kč


 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.