Xiaomi chce levné notebooky s Linuxem a staršími čipy Intel a Nvidia

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Přenosná zařízení
  Pro 16, 2015
  0× Komentováno

  Xiaomi známe jako značku levnějších čínských mobilů u na našem trhu, nově prý chystá i notebooky na začátek roku 2016. Důvodem může být i skutečnost, že zavedené značky spíše tento trh opouštějí, protože se notebooky dlouhodobě špatně prodávají.

  Údajně jsou v plánu 12,5 a 13,3palcové modely série Mi designované u velkých OEM výrobců, ale nyní se objevily na internetu zprávy o 15,6palcovém notebooku vč. specifikací:

  TIP: Test MSI GS70 Stealth – tuningové války

  To vše za cenu okolo 3 000 Juanů, tedy 11 400 Kč. Jde sice o pro mnohé již zastaralý a morálně mrtvý procesor i grafickou kartu - obojí je na trhu odhadem od poloviny roku 2013. Když se však pozorně rozhlédnete, co za podobné peníze můžete koupit u nás, celé to nepůsobí nakonec tak špatně. Pokud by to byla pravda, spousta zákazníků dychtivých výkonu i přes nižší příjmy by se jistě zaradovala.

  Zdroj: NotebookCheck.net

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  telev_ze:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?