CES 2017 – Lenovo představuje Miix 720

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Přenosná zařízení
  Led 13, 2017
  0× Komentováno

  Společnost Lenovo představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2017 mimo jiné i 12palcový hybridní tablet s odnímatelnou podsvícenou klávesnicí, který rozhodně nebude levný. Za to výkonný ano.

  Mimořádně elegantní tablet Lenovo Miix 720 se systémem Windows a odnímatelnou klávesnicí se může pochlubit všemi funkcemi potřebnými k práci. Kombinuje extrémně ostrý 12palcový QHD+ displej spolu se 7. generací procesorů Intel Core i7 a rozhraním Thunderbolt 3 a přináší tak výkon srovnatelný s profesionálními pracovními notebooky. Nespornou výhodu pro profesionály na cestách představuje také polohovatelná podsvícená klávesnice s itegrovaným touchpadem, která zároveň slouží jako kryt displeje. Když je čas vyrazit na pracovní schůzku, stačí klávesnici jednoduše odejmout a proměnit zařízení v dotykový tablet s bohatou výbavou. S všestranným doplňkem Lenovo Active Pen 21 je Miix 720 ideální pro snadné psaní poznámek v operačním systému Windows 10 nebo realizaci kreativních Práce a zábava v jednom konceptů. Stojánek otočný o 150 stupňů se bez problému přizpůsobí preferovanému úhlu pohledu, takže po práci nic nebrání večeru plnému pohodlí a zábavy,” tolik tisková zpráva.

  Displej chráněný ochraným sklem Gorilla Glass tedy, pro přesnost, nabídne rozlišení 2 880 × 1920. My ze specifikací dodáme, že producent slibuje až 16 GB RAM či 1TB SSD disk pro PCI ecpress rozhraní (tedy žádné eMMC), ale opravdu rychlé úložiště. ULV (Ultra Low Voltage) procesor bude integrovat grafické jádro Intel HD 620 (24 shadrů, 300 MHz až 1 GHz). Z protů tu bude 3 × USB (v různých typech) či hned dvě Wi-Fi karty. USB-C port podporuje připojení externích monitorů.

  Celková hmotnost nepřekročí 1,1 kg. Cena nebyla uvedena, ale vsaďme se, že byste si za ni jistě koupili minimálně 10 Umaxů… :o)

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  telev_ze:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?