Autobus budoucnosti jménem Willie

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky,
  Pro 12, 2013
  1× Komentováno

  Souvisí autobus tématicky s naším webem? Pokud je tvořen průhlednými LCD panely, pak ano.

  Asi není třeba moc se rozepisovat, protože video a obrázky řeknou jistě více. Autorem návrhu (hyper)moderního autobusu, jehož stěny by tvořily průhledné LCD obrazovky, je Tad Orlowski – inspirací mu prý byly smartphony. Na displeje lze promítat třeba reklamu či informace pro cestující (jména stanic apod.). Návrhář se nechal slyšet, že dvě evropská města by o podobný dopravní prostředek zájem měla.

  Zdroj: www.williebus.com, Randommization

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  1 Komentáře

  1. Tak on by ten bus mohl být navíc neviditelný. Stačilo by kamerami snímat svět po stranách a promítat to na protilehlé obrazovky :)

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  ab_ceda:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?