Editace videa

Seznámení se Zoner Photo Studio X

Tag: Editace videa, Preview

Brněnská společnost oner software v pondělí 19. 9. 2016 ve 14 hodin uvedla na trh novou verzi svého editoru fotografií, tentokrát s názvem Zoner Photo Studio X. Co stojí za změnou názvu, jaké novinky firma pro své uživatele připravila jsme se dozvěděli na tiskové konferenci v sídle firmy o týden dříve.

XAVC S – metoda ukládání těchto video souborů do počítače specifickým způsobem

Tag: Editace videa, Návody

Dlouhá léta natáčím video kamerami Sony Handycam, které ukládají video do AVCHD později a AVCHD 2.0. Od roku 2014 se setkávám s XAVC S, ukládaným na paměťová média v MP4. Je to nový video formát od Sony, odnož od XAVC, který je používán v profi kamerách a je ukládán v MXF.

Vyhrajte Zoner Photo Studio 16 ZDARMA - známe vítěze

Tag: Editace videa, Novinky
Autor: Stuart Miles, FreeDigitalPhotos.net

Aktualizováno: Vážení čtenáři, ve spolupráci se společností Zoner Software jsme pro vás připravili soutěž o tři licence grafického programu Zoner Photo Studio 16 PRO. Již známe vítěze.

Recenze Zoner Photo Studio 16 - fotografie neustále s vámi

Tag: Editace videa, Recenze

Zoner Photo Studio je, pro české fotografy známý pojem, komplexní software pro správu, úpravu a publikování fotografií. Každoročně přitom vychází jeho nová verze. V té poslední se vývojáři zaměřili především na změnu vizuální podoby Editoru a propojení programu s dalšími aplikacemi.

Kvalita videa v závislosti na velikosti souboru nejen v Sony Vegas

Tag: Editace videa, Návody
kvalita videa versus datový tok

Každý kdo natáčí a zpracovává video v nějaké NLE střižně se potýkal s otázkou, jakou konečnou velikost nastavit, aby byl výsledný soubor co nejkvalitnější a zároveň také, aby nezabíral příliš mnoho místa. Proto si odprezentujeme zkušenosti s prací v Sony Vegas s materiálem AVCHD 50p a pokusíme se najít to nejvhodnější řešení.

MKVmerge návod: Přidání audio stopy a titulků k MKV videu

Tag: Editace videa, Návody
MKVmerge návod

MKV je stále velmi populární kontejner videa. Může se stát, že si do něj budeme chtít přidat vlastní české titulky, nebo třeba další zvukovou stopu. Tento návod vám ukáže jak. Využijeme přitom především nástroj MKVmerge a některé další. 

Tvorba DVD i s titulky z AVI či jiného zdroje zdarma

Tag: Editace videa, Návody

Existuje spousta nástrojů, které dokážou z různých formátů videa vytvořit klasické DVD-Video. Ne však každý je zdarma a ještě méně jich umí i přiložit titulky. Naštěstí jsme jeden takovýto program našli. Jde o AVStoDVD. Podívejme se na něj blíže.

VirtualDub: Základy editace videa (návod)

Tag: Editace videa, Návody

VirtualDub je nástroj pro práci s videem, který je k dispozici zdarma. Na první pohled sice může odradit svou zdánlivou složitostí, ale jakmile jej poznáte, vystačíte s ním na spoustu úkonů. Tomu napomůže i náš seriál, ve kterém se naučíme na konkrétních příkladech mnohým užitečným postupům.

Převod MOV do AVI: jednoduše a zdarma

Tag: Editace videa, Návody

Možná vlastníte přístroj, který produkuje video soubory s příponou MOV. Tento soubor ale vyžaduje pro přehrání na počítači poměrně nepodařený software od Apple a na stolních nebo přenosných přehrávačích jej nepřehrajete skoro vůbec. Navíc je dosti prostorově neúsporný. Jak jej jednoduše a zadarmo převést na universální AVI, poradí tento návod.

© 2007-2016 všechna práva vyhrazena | tiráž & kontakty | inzerce TOPlist | RSS | ISSN 1802-9000