Satelitní technika

Digi TV hrozí DigiLidem – smažte poškozující komentáře čtenářů o naší službě!

Autor: iosphere, FreeDigitalPhotos.net

Pod poměrně starou uživatelskou recenzí služby Digi TV, kterou jsme vydali na našem webu, se lze dočíst nemálo dalších zkušeností. Ty nejsou vždy lichotivé. A právě jejich smazání po nás prostřednictvím právního zastoupení provozovatel služby vyžaduje. Je to v pořádku nebo není?

Sdílení karet – levnější satelitní příjem v domácnosti

Tag: Návody, Satelitní technika
sdílení karet

Televize ze satelitu je kvalitní, ale dražší, než DVB-T. „Satelitní poplatky“ jsou obzvláště nepříjemné, když vyžadujete příjem na několika televizorech v domácnosti. Řešením, nikoli nelegálním, může být sdílení jedné přístupové karty.

Nové karty M7 aneb Skylink mírně zdražuje

Tag: Satelitní technika, Tiskovky
skylink

Satelitní platforma Skylink uvádí na trh nové karty s označením Standard HD M7 a Výměna M7.

Ověřeno: Kvalita obrazu ze satelitu lepší než z DVB-T

dvb-t versus dvb-s

Přemýšleli jste někdy, zda je kvalitnější DVB-T nebo satelit? Rozhodli jsme se to ověřit. Překvapí vás, že satelit je na tom o poznání lépe? O kolik byste si tipnuli, že je obraz lepší třeba v HD? A co zvuk?

Jak naladit satelit aneb satelitní televize od A do Z

Tag: Návody, Satelitní technika
satelitní příjem

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

Recenze HD-BOX FS-7119: Vskutku dobrý linuxový satelitní přijímač

Tag: Recenze, Satelitní technika
Recenze HD-BOX FS-7119

Český satelitní přijímač v již sedmé generaci HD-BOX FS-7119 vychází ze slušného korejského hardwaru Fortis a spadá do kategorie linuxových, tedy funkčně bohatších přístrojů. Nadšencům tak nabízí větší možnosti úprav a rozšíření funkcí, ale zároveň si s ním poradí i běžní, jen mírně zkušenější uživatelé. Zvládne i nějaká ta multimédia a nebojí se sítě. Za velmi příznivou cenu jde o dobrý produkt, který nese jen pár chybek.

AB CryptoBox 550 HD: Satelitní přijímač, který zvládne i základní multimédia

AB CryptoBox 550 HD

Zvažujete satelitní příjem televize, nebo pokukujete po náhradě satelitního přijímače? A co takhle, kdyby ještě navíc podporoval přehrávání médií z USB a disponoval různými síťovými a internetovými funkcemi? Něco podobného jsme zkusili hledat ve vodách nejlevnějších. CryptoBox 550 HD je sice slušný DVB-S/S2 přijímač, leccos i přehraje, ale k MMC má ještě daleko.

Satelitní příjem znamená pro LG velký potenciál a tak uvádí HR929S

Tag: Novinky, Satelitní technika

V lednu jsme testovali zajímavý blu-ray rekordér s DVB-S2 tunerem LG BDS590, který se nezalekl ani různých MMC funkcí. Tento produkt ale pomalu mizí z trhu. Má LG nějakou náhradu?

Nejvyšší čas nakupovat karty Skylink. Nebo ne?

Jestli uvažujete o příjmu satelitního vysílání, zbystřete. Jeden z největších poskytovatelů u nás mění podmínky, a pokud koupíte jeho přístupovou kartu až v září, tratíte.

LG BDS590 – blu-ray, síťový, satelitní, HD rekordér

LG BDS590

Blu-ray přehrávač, síťový přehrávač, DVB-T a DVB-S2 přijímač, rekordér. Prostě vše v jednom. Takový se snaží být BDS590 od LG. Unikátností přístroje je jistě přítomnost satelitního tuneru, což není příliš obvyklé. Jak si s tolika činnostmi tento značkový produkt poradí?

Čtenářská zkušenost: Dva roky s Digi TV

Jsou tomu již dva roky, co mne nenasytnost místního kabelového operátora donutila změnit poskytovatele televizního signálu. Po zavržení možnosti vrátit se zpět k analogovému pozemnímu vysílání s třemi programy zůstala jediným řešením digitální satelitní televize. Výhodnou nabídku poskytoval satelitní DTH (Direct To Home) operátor zaměřující se na východoevropské trhy DIGI TV.

© 2007-2016 všechna práva vyhrazena | tiráž & kontakty | inzerce TOPlist | RSS | ISSN 1802-9000