Inzerujte na DIGIlidi.cz

DigiLidi.cz je čistokrevným on-line magazínem, který v roce 2007 vyplnil mezeru na českém internetovém trhu. Zkušební provoz ukázal, že první tuzemský čistě webový profesionální magazín o audio a video technice, domácím kinu a další elektronice, čtenáře zajímá. V současné době jej měsíčně navštíví více čtenářů, než veškeré tištěné časopisy z téhož oboru dohromady!

Kdo jsme

DigiLidi.cz se zaměřuje na recenze přehrávačů, rekordérů, digitálních TV přijímačů, zesilovačů, reproduktorů, systémů all-in-one, televizních přístrojů a další moderní multimediální elektroniky. Přináší návody z dané oblasti a rozebírá aktuální trendy, jako jsou souboje technologií, například zobrazovacích zařízení (plazma versus LCD, Blu-ray versus HD DVD atd.). Zejména recenze předčí svou informační hodnotou své tištěné protiklady až několikanásobně.

Kdo nás čte

Přibližné statistiky návštěvnosti webu poskytuje služba TOPlist. Přesnější údaje vám poskytneme na vyžádání. Kromě stálých návštěvníků nás vzhledem k pokročilé indexaci webu do vyhledávačů Google.com, Seznam.cz a dalších, navštěvuje mnoho zájemců o konkrétní produkty. To, ve spojení s finanční situací a odhodláním této cílové skupiny k nákupu v dané oblasti, předurčuje DigiLidi.cz jako ideální reklamní prostor.

Průměrná návštevnost: 40 tisíc návštěv měsíčně
Průměrná zobrazení stránek: 60 tisíc stránek měsíčně
Průměrná doba na webu: 00:01:32 
 

Ceník inzerce
 

Typ inzerceCena
PR (sponzorovaný) článek*1 000 Kč
PR (sponzorovaný) článek* včetně dodání textu3 000 Kč
Banner 468x60 vedle loga / exkl. / sitewide / 1 měsíc1 490 Kč 
Banner 250x250 v pravém sloupci nahoře / exkl. / sitewide / 1 měsíc700 Kč
Textový odkaz / sitewide / 1 měsíc200 Kč

V případě zájmu neváhejte a obraťte se na nás. Jsme otevřeni vašim návrhům i speciálním požadavkům.

*PR články jsou vždy zřetelně označeny jako placená inzerce. Mezi běžnými články a v RSS jsou umístěny na 14 dní a následně po dobu 3 měsíců rotují v boxu Sponzorované články na titulní stránce. Po dobu 1 roku jsou následně přístupné v sekci webu Sponzorované články

 

Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

© 2007-2016 všechna práva vyhrazena | tiráž & kontakty | inzerce TOPlist | RSS | ISSN 1802-9000